De Dietrich
De Dietrich


Serwis Techniczny

Decydując się na zakup sprzętu marki De Dietrich inwestują Państwo w rozwój firmy, która od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując szeroki asortyment sprzętu gospodarstwa domowego o unikalnych walorach, nieustannie unowocześnianego, komfortowego w użytkowaniu, cechującego się wysoką wydajnością, jakością i żywotnością.


Zadowolenie Klienta to nasz główny cel, dlatego też funkcjonujący w naszej firmie Departament Technicznej Obsługi Klienta dba o sprawne funkcjonowania zakupionych produktów De Dietrich, służących przez wiele lat w Państwa domowym zaciszu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami infolinii:


0 801 08 18 08


oraz


071 712 10 18


(dla połączeń z telefonów komórkowych)


Korzystając z pomocy naszych konsultantów mogą Państwo:


- uzyskać szczegółowe informacje dotyczące obsługi i funkcjonalności posiadanego sprzętu,
- zgłosić pojawiające się usterki lub problemy,
- zamówić wizytę autoryzowanego serwisu,
- zapoznać się z aktualną ofertą sprzętu marki De Dietrich oraz informacją o dostępnych promocjach.


Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.


Zapraszamy!


Opłata za minutę połączenia na numer infolinii z telefonów stacjonarnych wynosi 0,29 zł netto, niezależnie od lokalizacji, z której telefonuje Klient. Opłaty za połączenia z telefonów komórkowych naliczane są zgodnie z taryfą obowiązującą u Operatora, z którego usług Państwo korzystają.


Informujemy, że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wzywając serwis lub zgłaszając reklamację za pośrednictwem infolinii wyrażają Państwo zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z obsługą serwisową posiadanego sprzętu.


Na Państwa życzenie nasi technicy powinni okazać podczas wizyty identyfikator - Kartę Autoryzacji De Dietrich


20090729024107